Tablo Görünümü:
-43%
Hızlı İncele

DOLGULU LAZER KESİM BEYAZ SÜTYEN

(0)
40,00TL 70,00TL

DantelsizMikrofiber kumaşPush up - etkiliDestekli KupluLazer kesim dikişsizElde yıkamaDikişsiz lazer kesimi ile kıyafetlerinizle uyum sağlar, iz yapmaz. Saten, ipek, şifon gibi ince kumaşlı kıyafetlerinizin altından dahi belli olmaz. İz yapmayan Tshirt sütyeni olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. DESTEKLİ özelliğiyle göğüslerini olduğundan ..

-43%
Hızlı İncele

DOLGULU LAZER KESİM BORDO SÜTYEN

(0)
40,00TL 70,00TL

DantelsizMikrofiber kumaşBalenliDestekliLazer kesim dikişsizElde yıkamaDikişsiz lazer kesimi ile kıyafetlerinizle uyum sağlar, iz yapmaz. Saten, ipek, şifon gibi ince kumaşlı kıyafetlerinizin altından dahi belli olmaz. İz yapmayan Tshirt sütyeni olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. DESTEKLİözelliğiyle göğüslerini olduğundan daha dolgun gösterir...

-43%
Hızlı İncele

DOLGULU LAZER KESİM SİYAH SÜTYEN

(0)
40,00TL 70,00TL

DantelsizMikrofiber kumaşDestekli Lazer kesim dikişsizElde yıkamaDikişsiz lazer kesimi ile kıyafetlerinizle uyum sağlar, iz yapmaz. Saten, ipek, şifon gibi ince kumaşlı kıyafetlerinizin altından dahi belli olmaz. İz yapmayan Tshirt sütyeni olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.DESTEKLİ özelliğiyle göğüslerini olduğundan daha dolgun gösterir. ..

-43%
Hızlı İncele

DOLGULU LAZER KESİM TEN RENGİ SÜTYEN

(0)
40,00TL 70,00TL

DantelsizMikrofiber kumaşBalenliDestekliLazer kesim dikişsiZElde yıkamaDikişsiz lazer kesimi ile kıyafetlerinizle uyum sağlar, iz yapmaz. Saten, ipek, şifon gibi ince kumaşlı kıyafetlerinizin altından dahi belli olmaz. İz yapmayan Tshirt sütyeni olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz.DESTEKLİ  özelliğiyle göğüslerini olduğundan daha dolgun gös..

-43%
Hızlı İncele

DOLGUSUZ LAZER KESİM BEYAZ SÜTYEN

(0)
40,00TL 70,00TL

DantelsizMikrofiber kumaşLazer kesim dikişsizElde yıkamaDikişsiz lazer kesimi ile kıyafetlerinizle uyum sağlar, iz yapmaz. Saten, ipek, şifon gibi ince kumaşlı kıyafetlerinizin altından dahi belli olmaz. İz yapmayan Tshirt sütyeni olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz...

-43%
Hızlı İncele

DOLGUSUZ LAZER KESİM TEN RENGİ SÜTYEN

(0)
40,00TL 70,00TL

DantelsizMikrofiber kumaŞBalenliDESTEKSİZKupluLazer kesim dikişsizElde yıkamaDikişsiz lazer kesimi ile kıyafetlerinizle uyum sağlar, iz yapmaz. Saten, ipek, şifon gibi ince kumaşlı kıyafetlerinizin altından dahi belli olmaz. İz yapmayan Tshirt sütyeni olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. dikişsiz, iz yapmayan sütyeni tüm kıyafetlerinizle rahatlı..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)