ModaSarı Giyim ve İç Giyim olarak 2019 yılından buyana Bayan giyim, fantazi giyim, İç giyim, Erkek Giyim, İç giyim, Çocuk İç Giyim, Bebek Giyim üzerine magazamızda hizmet vermekteyiz.

Web sitemiz üzerinden satışlarımız devam etmektedir ayrıca. Ürün görselleri çoğunlukla profesyonel mankenli çekimlerdir. Diğer çekimler mağazamızda kendimiz tarafından çekilmektedir.

Mağazamızda olmayan hiç bir ürün web sitemizde yoktur. Yani sıtoğumuzda olmayan hiç bir ürün web sitemizde bulunmamaktadır. Sitemizi incelediğinizde fiyatların çok makul olduğunu ve hızlı tükendiğini göreceksiniz. Mağazamızın depo su web sitemizdir. Kesinlikle mağazamızda olmayan bir ürün web sitemizde bulunmamaktadır.

Web sitemiz opencart alt yapısındadır. Opencart özel mağaza entegrasyonu sağlanmıştır. Mağazada satılan bir ürün lazer okuyucu ile okutulduğu anda web sitesi sıtoğundan düşmektedir. Bu sebeble mağazada veya başka mecralarda satışı yapılmış ürün sistemden düştüğü için müşterinize mahcup olma veya stokta olmayan ürünün bayi tarafından satılmasının önüne geçilmiştir.

BAYİLİK KONUSUNDA BİLGİLENDİRMELER :

 • Bayan , Erkek , Çocuk , İç Giyim, Fantazi Giyim Bebek Giyim Üzerine mağazamızın web sitesi üzerinde xml bayilikler verme kararı aldık.
 • XML bayilik ve diğer bayilik ler tamamı ÜÇRETSİZDİR. (Xml üçreti / Ön ödeme/bakiye yüklemesi/bayilik ücreti gibi ücretlerimiz yoktur. )
 • Tüm rünlerimizde bayilerimize %15 indirm tanımlanmaktadır. Ürünlerimizin çogunluğu piyasanın altında bir fiyattadır. Siz sitenizde veya diğer platformlarda istediğiniz fiyattan satabilir yine bizden kampanya üzerinden %15 indirimli bir şekilde alabilirsiniz. Müşetirilerinize suanbilirsiniz.
 • Tüm ürünlerimiz faturalıdır. K.D.V. oranı %8'dir. (Fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.)
 • Vergi levhanız olsun ya da olmasın satış yapabilirsiniz.
 • Hafta içi 16:00 kadar verilen siparişler aynı gün, 16:01 den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargolanmaktadır. Cumartesi 12:00 kadar verilen siparişler aynı gün 12:01 den sonra verilen siparişler ve Paraz günü verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır.

BAYİLİK SİSTEMİNE GİRİŞ :

 1. Web sitemize üye olunuz. Üyeliğinizi mail yolu ize bildiriniz.Sizi %15 indirim tanımlı bayilik müşteri gurubuna alıyoruz.
 2. Mailinizde isim soy isim , kayıt oldugunuz mail adresiniz ve hangi mecrada (web sitesi, sosyal medya vs) da satış yapacagınızı belirtiniz.
 3. Xml taleb eden bayilerimize Xml linkimizi mail yolu ile iletiyoruz
 4. Ürün resmi talep eden bayilerimiz ürün resimlerini web sitemizden indirebilirler.

TÜM BAYİLİK SİSTEMLERİ İÇİN SATIŞ UYGULAMASI

 1. Ürünlerimizi ister xml olarak web sitenizde veya pazar yerlerinde ve sosyal medyada satabilirsiniz
 2. Aldığınız siparişleri web sitemiz üzerinden sipariş oluşturarak müşterilerinize gönderim sağlayabilirsiniz.
 3. Ödeme seceçeneği olarak Bayilik sisteminde havale veya kredi kartına taksit seçeneği kullanılabilir. Kapıda ödeme seçeneği ile kargo gönderimi yapılamaz.
 4. Kargolama ister sizin kargo anlaşmanız üzerinden ister bizim kargo anlaşmamız üzerinde gönderim sağlayabilirsiniz (PTT kargo ile anlaşmamız var ).
 5. Kargolar (Vergi levhası olanlar için) firmanız adına çıkartılabilir. ModaSarı firmasına ait herhangi bir materyal kargo paketinde bulunamaz.
 6. Müşteriye sunulanak fatura bayiye aittir (vergi levhası olanlar için geçerlidir.)
 7. İade kargolarda kargo bedelleri bayiye aittir.

Mağaza adresimiz : İsmet Paşa Mahallesi Borsa Caddesi Yağar Kadıoğlu İş Hanı No : 3/A, 46100 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş

Mağaza resim ve bilgileri : ModaSarı Giyim ve İÇ Giyim TIklayınız

Web Site Adresimiz : https://modasari.com/
Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/modasarigiyim/
İnstagram Adresimiz: https://www.instagram.com/modasarigiyim/

İletişim Bilgilerimiz : 

Whatsabb : https://wa.me/905051087106
Mail Adresimiz : iletisim@modasari.com
Mağaza adresimiz : İsmet Paşa Mahallesi Borsa Caddesi Yağar Kadıoğlu İş Hanı No : 3/A, 46100 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş